Innowacyjne rozwiązania dla pionierskich przedsiębiorców

Jeśli jesteś fanem nowoczesności i użyteczności, to jak najbardziej powinieneś przejrzeć ten artykuł i sprawdzić internetową stronę dennert.pl/. Wykorzystujemy pionierskie metody, które na pewno przypadną do gustu każdemu i posłużą na wiele lat. Wykonujemy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co buduje pewnego rodzaju renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca postępowań. Co jest naszymi największymi atutami? Są to szczególnie:

  • rzetelność,
  • nienaganność.

Szczególnie skupiamy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Szczególnie jesteśmy w stanie pochwalić się dobrym i fachowym wykonaniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma angażuje blisko pół tysiąca certyfikowanych pracowników, którzy rozdzieleni są na sześciu odmiennych obszarach. Dlatego my oferujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław i nie tylko.

Najprawdziwsza rodzinna firma z tradycją

Nasza firma osiągalna pod adresem internetowym dennert.pl/ tworzy przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako specjalistyczni doręczyciele elementów poświęconych do natychmiastowego, energooszczędnego i nowatorskiego budowania, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą klasę, a także nasze 80-letnie doświadczenie w branży. Początkowo nasza firma stanowiła zaledwie hurtownię artykułów budowlanych. Natomiast potem jej założyciele wymarzyli sobie budowanie domów w sposób rychły i niedrogi. Tak zrodziła się pomysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których używano wyłącznie bądź w większości ekologicznych materiałów. Dzięki temu nasza firma stała się sławna nie tylko na terenie Niemiec, ale tak samo na całym świecie. Staliśmy się kreatorem specjalności budowlanej. Prefabrykacja części budowanych i wstawiennictwo inwestorów budowlanych, to akurat nowatorskie metody firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. skomponowano pomysł piwnicy prefabrykowanej, a następnie poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Natomiast najwyraźniejszą sławą cieszą się stropy kanałowe przede wszystkim ten typu Teriva lub Filigran. W 2010r. pozostały one wyjątkowe przez niezależne jury za przodującą innowację. Dowodzi to, że firma Dennert stale wybiega o krok na przód, jak również stara się znaleźć coraz to nowszych i inteligentniejszych rozwiązań. To dzieje się naturalnie w siedzibie naszej firmy, jak i w pozostałych naszych lokalizacjach, dlatego ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym się od siebie nie różnią.

Nasza najskuteczniejsza propozycja oraz najpopularniejsze walory – strop Teriva

Nasza oferta jest szczególnie rozbudowana i każdy z całą pewnością wyselekcjonuje sobie coś dla siebie bądź pełen pakiet, jaki chciałby wykorzystać w swoim domu, firmie. Szczególnie zajmujemy się np. schodami. Mamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą koncepcję. Oferujemy natychmiastowy montaż, pierwszorzędne wykończenie i skuteczna izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą typu base. Jest ona błyskawiczna w montażu, bezpieczna i przede wszystkim ekonomiczna. Niewątpliwie do stworzenia jej stosuje się prefabrykowane elementy, które łączone są bezspoinowo z zastosowaniem wyjątkowej techniki łączenia. Na zrobienie takiej piwnicy potrzebujemy tylko sześciu godzin, przy zastosowaniu suchych elementów budowlanych oraz gotowych otworów okiennych i drzwiowych. Najgłówniejszym pozytywem takiej piwnicy oczywiście oprócz niedługiego terminu realizacji jest niebywale duża wodoszczelność. Jednak naszym najgłówniejszym wyczynem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe dostarczane są na plac budowy jako suche części, odpowiednio wcześniej przyrządzone do zainstalowania. Są one mocno porządne, z tego względu nie jest niezbędne zakładanie podpór do ich instalacji. Użyć tutaj jesteśmy w stanie łączenia bezspoinowego, a zapewniają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są bardzo nowoczesne i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych spraw z zachowaniem konkretnych wymiarów. Zatem nasze kanały stropowe są naszą największą dumą. Jakimi zaletami jesteśmy w stanie się pochwalić pomijając to? Są to szczególnie:

  • produkcja w fabryce,
  • logistyka,
  • drużyna speców,
  • nowatorskie budowanie.

Dzięki produkcji w fabryce domy naszych interesantów odznaczają się najwyższą klasą. Dzięki temu jesteśmy w stanie też zyskać na oszczędności energii i kosztów. Gdy chodzi o element logistyczny, to wszystkie przygotowane, gotowe przedtem elementy przewożone są na miejsce budowy. Ze względu na to trzeba zaledwie kilka kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie niezbędne, przyrządzone elementy będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu drużynie ekspertów na prośbę klienta jesteśmy w stanie połączyć elementy na miejscu w taki sposób, żeby umożliwić terminowe i jak najprędsze zakończenie budowy. Natomiast za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert sprawia, że budowanie robi się zupełnie przewidywalnym procesem.

Wpis został zamieszczony przez administratora strony internetowej stropy Szczecin.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *