PODESTY I ZWYŻKI

Podesty ruchome i zwyżki są sprzętem wytrzymałym i przystosowanym do różnego rodzaju prac wysokościowych. W ofercie posiadamy następujące typy podestów i zwyżek: teleskopowo przegubowe, nożycowe, masztowe, elektryki lub Diesele. Wszystkie podnośniki są wykorzystywane do różnych prac m.in. montażowych, serwisowych, magazynowych.

PODESTY I ZWYŻKI – OFERTA AA HERKULES

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne maszyny, które całkowicie spełnią potrzeby w czasie wykonywanej pracy. Posiadamy różne modele podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, aby każdy klient mógł wybrać taki, który całkowicie spełnia jego oczekiwania.

Podesty nożycowe charakteryzują się cichą pracą oraz możliwością zwiększenia swojego zasięgu poprzez rozłożenie dodatkowego balkonika zamontowanego przy platformie. Są przeznaczone do prac wewnątrz budynków.

Podesty teleskopowo przegubowe pozwalają na dostęp do miejsc, które są trudno dostępne. Dzięki zasięgowi bocznemu i teleskopowemu ramieniu można pracować nad przeszkodami. Podesty te są wykorzystywane do prac wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

W ofercie wypożyczalni podnośników AA HERKULES znajdziesz maszyny znanych producentów.

JAKOŚĆ PODESTÓW

Urządzenia tego typu muszą spełniać najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa pracy na wysokości. Wyposażone są w elementy najwyższej jakości, produkowane wyłącznie przez sprawdzonych, rzetelnych producentów części elektronicznych i hydraulicznych. Dzięki temu osoba wynajmująca podesty ruchome i przyszły użytkownik mają pewność, że każda zwyżka odpowiada aktualnym normom bezpieczeństwa. Ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo operatora, który powinien mieć odpowiednie uprawnienia do pracy na podnośnikach. Znajomość przepisów BHP oraz zabezpieczenie pracowników pozwolą by prace na wysokości przebiegały bez problemów i kończyły się oczekiwanym efektem.

Liczy się również wybór podestu ruchomego adekwatnego do rodzaju wykonywanego zadania. Pomocą w wyborze zwyżki służą specjaliści do spraw najmu dostępni pod telefonem oraz stacjonarnie, w siedzibie firmy AA HERKULES.

Zobacz na: Podesty nożycowe

11 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *